dkms

Terminarz rozgrywek


Kolejka 1 - 12-13 sierpnia 

Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska  3-1  LZS Brzezówka (k. Szczucina)  15 sierpnia, 17:00
Strażak Karsy  2-11  Unia Niedomice  13 sierpnia, 11:00
Powiśle Bolesław  1-2  Dunajec Konary  13 sierpnia, 11:00
Olimpia Biskupice Radłowskie  2-2  Ikar Odporyszów  12 sierpnia, 17:00
LZS Olesno  4-0  Kłos Słupiec  13 sierpnia, 17:00
Ava Grądy  4-1  LUKS Wola Radłowska  13 sierpnia, 11:00
Iskra Dąbrówki Breńskie  3-0  LZS Mędrzechów  13 sierpnia, 17:00
LUKS Zalipie  2-5  LZS Luszowice  15 sierpnia, 17:00

-----------------------------------------------------------

Kolejka 5 - 9-10 września 

Strażak Karsy  - Ava Grądy  10 września, 11:00
Powiśle Bolesław  - Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska  10 września, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie  - LUKS Wola Radłowska  10 września, 17:00
LZS Mędrzechów  - LZS Brzezówka (k. Szczucina)  9 września, 17:00
LZS Olesno  - Unia Niedomice  10 września, 17:00
LZS Luszowice  - Dunajec Konary  9 września, 17:00
LUKS Zalipie  - Ikar Odporyszów  19 listopada, 12:00
Kłos Słupiec  - Iskra Dąbrówki Breńskie  10 września, 14:00

-----------------------------------------------------------

Kolejka 6 - 16-17 września 

Ava Grądy  - Iskra Dąbrówki Breńskie  
Ikar Odporyszów  - Kłos Słupiec  
Dunajec Konary  - LUKS Zalipie  
Unia Niedomice  - LZS Luszowice  
LZS Brzezówka (k. Szczucina)  - LZS Olesno  
LUKS Wola Radłowska  - LZS Mędrzechów  
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska  - Olimpia Biskupice Radłowskie  
Strażak Karsy  - Powiśle Bolesław  

-----------------------------------------------------------

Kolejka 7 - 20 września 

Powiśle Bolesław  - Ava Grądy  
Olimpia Biskupice Radłowskie  - Strażak Karsy  
LZS Mędrzechów  - Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska  
LZS Olesno  - LUKS Wola Radłowska  
LZS Luszowice  - LZS Brzezówka (k. Szczucina)  
LUKS Zalipie  - Unia Niedomice  
Kłos Słupiec  - Dunajec Konary  
Iskra Dąbrówki Breńskie  - Ikar Odporyszów  

-----------------------------------------------------------

Kolejka 8 - 23-24 września 

Ava Grądy  - Ikar Odporyszów  
Dunajec Konary  - Iskra Dąbrówki Breńskie  
Unia Niedomice  - Kłos Słupiec  
LZS Brzezówka (k. Szczucina)  - LUKS Zalipie  
LUKS Wola Radłowska  - LZS Luszowice  
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska  - LZS Olesno  
Strażak Karsy  - LZS Mędrzechów  
Powiśle Bolesław  - Olimpia Biskupice Radłowskie  

-----------------------------------------------------------

Kolejka 9 - 30 września-1 października 

Olimpia Biskupice Radłowskie  - Ava Grądy  
LZS Mędrzechów  - Powiśle Bolesław  
LZS Olesno  - Strażak Karsy  
LZS Luszowice  - Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska  
LUKS Zalipie  - LUKS Wola Radłowska  
Kłos Słupiec  - LZS Brzezówka (k. Szczucina)  
Iskra Dąbrówki Breńskie  - Unia Niedomice  
Ikar Odporyszów  - Dunajec Konary  

-----------------------------------------------------------

Kolejka 10 - 7-8 października 

Ava Grądy  - Dunajec Konary  
Unia Niedomice  - Ikar Odporyszów  
LZS Brzezówka (k. Szczucina)  - Iskra Dąbrówki Breńskie  
LUKS Wola Radłowska  - Kłos Słupiec  
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska  - LUKS Zalipie  
Strażak Karsy  - LZS Luszowice  
Powiśle Bolesław  - LZS Olesno  
Olimpia Biskupice Radłowskie  - LZS Mędrzechów  

-----------------------------------------------------------

Kolejka 11 - 14-15 października 

LZS Mędrzechów  0-1  Ava Grądy  6 września, 17:00
LZS Olesno  - Olimpia Biskupice Radłowskie  
LZS Luszowice  - Powiśle Bolesław  
LUKS Zalipie  - Strażak Karsy  
Kłos Słupiec  - Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska  
Iskra Dąbrówki Breńskie  - LUKS Wola Radłowska  
Ikar Odporyszów  - LZS Brzezówka (k. Szczucina)  
Dunajec Konary  - Unia Niedomice  

-----------------------------------------------------------

Kolejka 12 - 21-22 października 

Ava Grądy  - Unia Niedomice  
LZS Brzezówka (k. Szczucina)  - Dunajec Konary  
LUKS Wola Radłowska  - Ikar Odporyszów  
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska  - Iskra Dąbrówki Breńskie  
Strażak Karsy  - Kłos Słupiec  
Powiśle Bolesław  - LUKS Zalipie  
Olimpia Biskupice Radłowskie  - LZS Luszowice  
LZS Mędrzechów  - LZS Olesno  

-----------------------------------------------------------

Kolejka 13 - 28-29 października 

LZS Olesno  - Ava Grądy  
LZS Luszowice  - LZS Mędrzechów  
LUKS Zalipie  - Olimpia Biskupice Radłowskie  
Kłos Słupiec  - Powiśle Bolesław  
Iskra Dąbrówki Breńskie  - Strażak Karsy  
Ikar Odporyszów  - Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska  
Dunajec Konary  - LUKS Wola Radłowska  
Unia Niedomice  - LZS Brzezówka (k. Szczucina)  

-----------------------------------------------------------

Kolejka 14 - 4-5 listopada 

Ava Grądy  - LZS Brzezówka (k. Szczucina)  
LUKS Wola Radłowska  - Unia Niedomice  
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska  - Dunajec Konary  
Strażak Karsy  - Ikar Odporyszów  
Powiśle Bolesław  - Iskra Dąbrówki Breńskie  
Olimpia Biskupice Radłowskie  - Kłos Słupiec  
LZS Mędrzechów  - LUKS Zalipie  
LZS Olesno  - LZS Luszowice  

-----------------------------------------------------------

Kolejka 15 - 11-12 listopada 

LZS Luszowice  - Ava Grądy  
LUKS Zalipie  - LZS Olesno  
Kłos Słupiec  - LZS Mędrzechów  
Iskra Dąbrówki Breńskie  - Olimpia Biskupice Radłowskie  
Ikar Odporyszów  - Powiśle Bolesław  
Dunajec Konary  - Strażak Karsy  
Unia Niedomice  - Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska  
LZS Brzezówka (k. Szczucina)  - LUKS Wola Radłowska  

tomo Spotkania fb2 Zdjęcia Niedomic